Два найсильніших українця встановили рекорд із «перетягування» поїзду метро. ВІДЕО

31.05.2021   05:47    533


Українські стронгмени Олексій Новіков і Олександр Лашин встановили національний рекорд. Два найсильніших українця протягнули спочатку п’ятивагонний, а потім і восьмивагонний поїзд метро.

Источник: uainfo.org

Як уточнили в метрополітені, спочатку важкоатлети взяли вагу 156 тонн, а потім і все 238 тонн, інформує UAINFO.org.«Ми це зробили! Спочатку встановили рекорд України, а потім перевершили самі себе і встановили новий. У спорті дуже часто апетит приходить під час їжі, тому ми й вирішили не зупинятися на досягнутому», — розповів Лашин.

Это интересно:  "Бив ногами по обличчю, в живіт та груди": на Рівненщині чоловік напав на дівчинку на дитячому майданчику

Знакова подія відбулася в Дарницькому депо столичної підземки. Під керівництвом президента Федерації стронгмену України Сергія Конюшка та її почесного президента Василя Вірастюка спортсмени спочатку протягнули поїзд метро у 5 вагонів, вагою 156 тонн на 20 метрів і за кілька хвилин протягнули на 20 метрів уже 8 вагонів підземки — 238 тонн.

Унікальність рекорду ще й у тому, що Новіков і Лашин не використовували допоміжні засоби (драбини, канати), розраховуючи виключно на силу власних м’язів.

Это интересно:  В Киеве девушка попала под трамвай (ВИДЕО)

Киянин Олексій Новіков у 2020 році був удостоєний титулу найсильнішої людини планети. Маріуполець Олександр Лашин — майстер спорту з важкої атлетики, багаторазовий чемпіон України.Adblock
detector