Два кращих вітаміни для зміцнення імунітету назвав інфекціоніст - Новости Ю

Два кращих вітаміни для зміцнення імунітету назвав інфекціоніст

09.10.2021   15:20    1640

У холодну пору року багато хто починає замислюватися про зміцнення імунітету. Зазвичай експерти в області охорони здоров’я рекомендують зміцнювати імунну функцію за допомогою збалансованої дієти і фізичних вправ. Однак, на думку головного інфекціоніста США Ентоні Фаучи, є два вітаміни, які слід приймати у вигляді добавок


Лікар зізнався, що сам він приймає їх кожен день. Йдеться про вітаміни С і D. «Якщо у вас дефіцит вітаміну D, то це сильно вплине на вашу сприйнятливість до інфекції. Я б порадив приймати добавки з вітаміном, як роблю це сам», — зазначив Фаучи.


Это интересно:  Медики назвали самые первые признаки диабета

Що стосується вітаміну С, то це хороший антиоксидант, додав фахівець. «Тому, якщо хтось хоче приймати його додатково, то приблизно грам в день буде досить», — порадив він.

Що говорить наука?

Фаучи зазначив, що вчені довели небезпеку дефіциту вітаміну D для здоров’я. Зокрема, було виявлено, що при його низькому рівні організм стає більш вразливим до зараження вірусами.

Наприклад, огляд досліджень за участю 11321 людини показав, що у тих, хто щодня або щотижня приймав добавки вітаміну D, ймовірність розвитку інфекцій дихальних шляхів була нижче, ніж у тих, хто цього не робив. Крім того, лабораторні дослідження показали, що вітамін D може загальмувати ріст ракових клітин і зменшити запалення, заявили в Школі громадської охорони здоров’я Гарвардського університету. Також речовина допомагає організму засвоювати кальцій, що захищає здоров’я кісток.

Скільки вітаміну D потрібно приймати

За даними Національного інституту охорони здоров’я США, дорослі віком до 70 років повинні отримувати 600 МО вітаміну D щодня. Люди старше 71 років повинні отримувати 800 МО. Верхня межа добової дози становить 4000 МО.

Это интересно:  Вживання цього соку сприяє зниженню тиску

Інші способи зміцнити імунітет

Крім прийому добавок вітаміну D, лікар Фаучи порадив ще три способи зміцнення імунітету:

1. Спати не менше семи годин на добу.
2. Дотримуватися збалансованого харчування, додавши в раціон більше овочів, фруктів, нежирного білка і горіхи.
3. Постаратися уникати стресу, який також негативно впливає на імунну систему.

Это интересно:  Фахівці розповіли, на що вказує тяга до шкідливої їжі

zdorovia.com.uaAdblock
detector