Два дієвих засоби схуднення від фітнес-тренера - Новости Ю

Два дієвих засоби схуднення від фітнес-тренера

12.10.2021   07:40    536

Фітнес-тренер Віктор Мандзяк розповідає про те, що є лише два дієві, доведені теоретично і емпірично засоби схуднення.

«Схуднення — зменшення кількості жиру в організмі, а жир — це енергія. Чи означає ця інформація, що для схуднення треба щось зробити з енергією? Ще б пак! Потрібно зменшити її надходження в організм, і збільшити її витрати. Організм являється пічкою, яка постійно спалює калорії, і для того аби цей вогонь не згас (смерть), ми й підкидаємо дрова у вигляді їжі. Якщо продовжити аналогію, жирові запаси — це запасні дрова. Ці дрова будуть згорати, коли пічка сильно розкочегариться, або кочегар засне на робочому місці, забувши підкинути дров ззовні, або і перше, і друге. Розкочегарена пічка — це фізичні вправи, безвідповідальний кочегар — обмеження в їжі», — пояснює Віктор Мандзяк.

Это интересно:  Лікат розповіла, як харчуватися без шкоди для здоров'я


Фітнес-тренер підкреслює, що фізичні вправи та гіпокалорійна дієта — істинні засоби схуднення. Є й допоміжні — повноцінний сон і психоемоційна гігієна. Адже коли ми не висипаємось і перебуваємо в хронічному стресі, вкрай важко дотримуватись бажаного харчування і бути фізично активним.

Віктор Мандзяк пояснює, що відбувається в організмі людини, яка сидить на дієті і виконує фізичні вправи. Наприклад, коли людина вийшла на пробіжку, це потребує енергії.

Это интересно:  Від облисіння може врятувати звичайна олія гарбуза

«І саме для таких справ, а ще для втечі від шаблезубого тигра, організм зберігає енергію простісінько в мускулах (глікоген, внутрішньом’язові тригліцериди)», — розповідає спортсмен.

Однак запаси енергії в м’язах не нескінченні. І коли вони закінчуються, організм для м’язового скорочення бере її з їжі. Але якщо людина на додачу до фізичних навантажень обмежує себе в харчах, то гіпофіз і наднирники «кидають у бій своїх таємних агентів-гормонів» (епінефрин, соматотропін тощо), ті з кров’ю дістаються до запасів жиру і виводять його в кровотік (ліполіз). Після чого він зв’язується з білками крові і доставляється до м’язів ніг, де й згорає під час бігу. Саме так людина худне.

Это интересно:  Лікар з Індії порадив, як побороти неприємний запах з рота

GreenPostAdblock
detector