Дуже сподіваються нікого не знайти: під Одесою триває пошук людей на місці зсуву ґрунту на пляж (Відео)

23.06.2021   15:28    550


7days-ua.com

Роботи на місці обвалу ґрунту. Фото – ГУ ДСНСУ в Одеській області

Рятувальники вже розібрали половину об’єму ґрунту, що обсипався 22 червня на пляж у Лебедівці на Одещині. Пошукова операція триває.Як повідомляє ГУ ДСНСУ в Одеській області, станом на 12-ту годину сьогоднішнього дня постраждалих під розкопаним обвалом не виявили. Зараз на місці НП працюють чотири десятки фахівців і місцевих мешканців. Допомагає їм розкопувати обвал екскаватор, який сьогодні вдалося доправити на місце зсуву ґрунту в море.

Это интересно:  «Наэлектризованный» Jeep Wrangler вышел против Ford Bronco (ВИДЕО)

Як повідомляє ТСН з місця події, жінка, чиї речі вчора знайшли на пляжі під обвалом, неушкоджена. Вона встигла відійти з небезпечної зони за кілька миттєвостей до зсуву ґрунту.

Рятувальники продовжують пошукову операцію, оскільки під завалами теоретично можуть бути люди. Розкопувати будуть доти, доки не переконаються, що під зсувом ґрунту на пляж нікого нема. Рятувальники дуже сподіваються, що в результаті пошукової операції під завалами землі нікого не знайдуть. Це означатиме, що в результаті зсуву ґрунту 22 червня у Лебедівці на Одещині ніхто з людей не постраждав.

Більше подробиць — у відео ТСН з місця події.

Это интересно:  "Такий ритуал у нас": на Олімпіаді тренер дав два ляпаси німецькій спортсменці. ВІДЕО

Adblock
detector