"Дуже небезпечна річ", - Клімкін застеріг Україну від помилки на шляху досягнення миру на Донбасі (Відео) - Новости Ю

«Дуже небезпечна річ», — Клімкін застеріг Україну від помилки на шляху досягнення миру на Донбасі (Відео)

05.10.2021   09:19    1449


7days-ua.com

Павло Клімкін. Фото – “Громадське”

Заморожувати конфлікт на Донбасі ніяк не можна, бо будь-якої миті Кремль може його “розморозити” і почати війну з новою силою. Тому владі України у переговорах із західними партнерами треба наполягати на розробці нової стратегії досягнення миру на Донбасі.Від помилки в досягненні миру на Донбасі через зволікання у створенні такої стратегії застеріг Україну ексглава МЗС України Павло Клімкін в ефірі телеканалу “Україна 24“.

Это интересно:  Даша Астафьева объявила о разрыве 5-летних отношений с бойфрендом, подозреваемым в коррупции

«Коли ми говоримо, що ключі від миру на Донбасі в руках Путіна — ключі завжди в руках Путіна. І або ми граємо у свою гру й чітко визначаємо сценарій, переконуємо американців, що нам потрібна нова стратегія щодо Донбасу і йдемо разом з ними, або ми йдемо в заморожування. Заморожування — це дуже небезпечна річ. Тому що ключі від «заморозки» знову-таки сьогодні у Путіна. Він в будь-який момент може ситуацію розморозити та почати качати ситуацію як з боку Донбасу, так і зсередини», — сказав Клімкін

Это интересно:  Арахамия приписал Ди Каприо слова Сковороды и заявил, что не знает цен на продукты

Ексглава МЗС України переконаний, що канцлер Німеччини Ангела Меркель і після відставки з цієї посади зможе бути посередником у переговорах України з Путіним в рамках нової стратегії досягнення миру на Донбасі.

«Нова стратегія можлива, розмови про неї насправді ведуться, я просто деякі нюанси не хочу озвучувати. Україна говорить із США. Після перезавантаження Німеччини Меркель нам буде ще потрібна для розмов з Путіним дуже і дуже. Це, якщо хочете, — мій прогноз», — заявив Павло Клімкін.

Это интересно:  Google показала самый дешевый смартфон в мире (видео)

Більше – у прямій мові екс-міністра закордонних справ України Павла Клімкіна у відео телеканалу «Україна 24″.


Adblock
detector