ДСНС розгортає на Херсонщині мобільний Covid-госпіталь (відео) - Новости Ю

ДСНС розгортає на Херсонщині мобільний Covid-госпіталь (відео)

26.10.2021   00:34    798

Источник: glavcom.ua

На Херсонщину вирушила колона техніки рятувальників, яка доправляє мобільний госпіталь ДСНС до однієї з лікарень у Каховці


фото: dsns

Розгортання госпіталя дозволить посилити потужності лікарні на 120 ліжко-місць для хворих на Covid-19


У Херсонській області на території Каховської центральної міської лікарні розгорнуть мобільний госпіталь для лікування хворих на Covid-19. Про це повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій у Тelegram.

Зазначається, що мобільний госпіталь ДСНС України розгорнуть на території Каховської центральної міської лікарні імені родини Панкеєвих у Херсонській області.

«25 жовтня на Херсонщину вирушила колона техніки рятувальників, яка доправляє мобільний госпіталь ДСНС України до однієї з лікарень у Каховці», – йдеться в повідомленні.

Госпіталь складається з 35 наметів та модулів, 24 з яких – палати для пацієнтів та блок інтенсивної терапії. Госпіталь автономний, забезпечений електрогенераторами, тепловими гарматами та баштами освітлення.

Його розгортання дозволить посилити потужності лікарні на 120 ліжко-місць для хворих на Covid-19.До слова, за добу 24 жовтня в Україні виявили майже 15 тис. нових хворих на коронавірус.

Як повідомлялося, 23 жовтня ще дві області України перейшли у «червону» зону карантину.Adblock
detector