Довгий сон може сигналазувати про появу певних проблем зі здоров'ям - Новости Ю

Довгий сон може сигналазувати про появу певних проблем зі здоров’ям

05.10.2021   20:40    271

Якщо людина спить більше 9 годин, то це може сигналазувати про появу певних проблем зі здоров’ям.

За даними фонду Sleep Foundation, сон тривалістю більше дев’яти годин за ніч може бути настільки ж небезпечним, як і недосипання. З такою особливістю асоціюється високий ризик запалення в організмі, а також ішемічної хвороби серця, ожиріння, діабету, інсульту.Это интересно:  Лікар-дієтолог порадила простий овоч для здоров’я кишечника

Що ж змушує людину занадто довго спати?

Експерти фонду констатують: крім нездорової гігієни сну, надмірний сон може бути наслідком порушень. Одним з них є гіпотиреоз, що характеризується недостатністю щитоподібної залози.

Симптоми гіпотиреозу можуть включати: втому, чутливість до холоду, збільшення ваги, закреп, повільність, м’язові болі, слабкість, спазми, ламке волосся і нігті, втрату лібідо, набрякле обличчя, стоншені брови, погіршення слуху, анемію.

Експерти відзначають, що симптоми гіпотиреозу, як правило, розвиваються поступово, а це означає, що люди можуть не підозрювати, що у них недостатня активність щитоподібної залози протягом багатьох років.

Это интересно:  Доктор назвав продукти, які можуть підвищити цукор в крові

Ще одна можлива причина надмірного сну — це депресія і тривожність. Лікарі схильні класифікувати ступінь депресії в залежності від того, який вплив вона має на повсякденне життя людини: вони розрізняють легку, помірну і важку стадії.

Симптомами порушення є наступні стани: постійний смуток або поганий настрій, втрата інтересу до життя, сльозливість, відчуття неспокою, дратівливість, труднощі з прийняттям рішень, низька самооцінка.

Это интересно:  Від облисіння може врятувати звичайна олія гарбузаAdblock
detector