Доведено, що ківі підвищує швидкість спалювання вісцерального жиру - Новости Ю

Доведено, що ківі підвищує швидкість спалювання вісцерального жиру

14.01.2022   14:20    998

Дослідження показало, що вживання ківі, насиченого вітаміном С, підвищує швидкість спалювання вісцерального жиру.

 

Вісцеральний жир зберігається в порожнині живота та регулює роботу гормонів в організмі. Його надлишок може мати потенційно небезпечні наслідки: зокрема, зростає ризик серцевих захворювань, оскільки вісцеральний жир виділяє специфічні хімічні речовини. Вчені констатують, що вживання деяких продуктів допомагає організму позбутися надлишків такого жиру – тому вони рекомендують їсти ківі.


Журнал Nutrients опублікував результати дослідження, які кажуть, що ківі покращує контроль рівня цукру в крові, що пов’язане із втратою жиру та ваги. Учасники випробувань щодня протягом 12 тижнів з’їдали по два ківі. Після закінчення цього терміну у людей було зафіксовано значне підвищення рівня вітаміну С у плазмі, а також зниження показників діастолічного та систолічного артеріального тиску, зменшення об’ємів талії та співвідношення талії до стегон.


За словами вчених, один плід ківі вагою не менше 69 грамів містить близько 64 мг вітаміну С. Саме він прискорює спалювання жиру в тілі при фізичних навантаженнях. Також «волохаті» фрукти є добрим джерелом інших антиоксидантів, включаючи холін, лютеїн та зеаксантин, що допомагають видаляти вільні радикали з організму. На думку авторів дослідження, вживання ківі та регулярні фізичні вправи здатні значно зменшити кількість вісцерального жиру, а споживання достатньої кількості продуктів із вітаміном С може зробити людей стійкішими до набору жирової маси.









Adblock
detector