Дослідники виявили, чи є зв'язок між раком грудей і вживанням кави - Новости Ю

Дослідники виявили, чи є зв’язок між раком грудей і вживанням кави

13.10.2021   18:20    733

Під час дослідження американські вчені не виявили зв’язку між вживанням кофеїну і інвазивним раком грудей. Припущення про існування цього зв’язку висувалися раніше, інформує Ukr.Media.

Дослідники з Університету Буффало спостерігали майже за 80 000 жінок постклімактеричного віку, щоб визначити, чи впливає рівень кофеїну у раціоні на розвиток інвазивного раку грудей. Кофеїн людина отримує не лише з кави, але й з чаю і деяких інших напоїв. Середній вік досягнення менопаузи у США становить 51 рік, тож ці жінки були у віковій групі від 50 до 64 років, у якій реєструється найвище споживання кофеїну.

Это интересно:  Дієтолог розповіла, як правильно визначати хороший сир


Крім того, середній вік виявлення пухлин грудей у США становить 62 роки. Такий збіг віку менопаузи, діагностики раку і максимально високого споживання кофеїну дозволив отримати найбільш об’єктивні дані про те, як цей компонент впливає на ризик розвитку пухлин молочних залоз. Результати дослідження публікує International Journal of Cancer. Вони однозначно свідчать про те, що на ризик розвитку раку грудей не впливає кількість кофеїну у раціоні.

Это интересно:  Інтервальне голодування: що це таке та яка користь для здоров'я

85 % американців щодня вживає хоча б один напій з кофеїном. Тому вкрай важливо знати, як цей інгредієнт впливає на організм, особливо у питанні виявлення пухлин грудей, які є найбільш поширеним типом раку і другим за смертністю онкологічним захворюванням у США серед жінок.

ukr.mediaAdblock
detector