Дослідники розповіли, який напій може знизити високий кров'яний тиск - Новости Ю

Дослідники розповіли, який напій може знизити високий кров’яний тиск

12.10.2021   13:40    684

Напій від гіпертонії дуже простий у приготуванні.

 

 

Дослідження показують, що вживання лимонного соку може знизити високий кров’яний тиск.


У дослідженні порівнювали вплив вживання часнику і лимонного соку на високий кров’яний тиск. Артеріальний тиск і рівень комфорту пацієнтів вимірювали в трьох групах: у групі часнику (10 грамів часнику щодня після сніданку і 10 грамів часнику після обіду), і в групі лимонного соку (10 мл лимонного соку щодня після сніданку і 10 після вечері). Третя група вживала лимонний сік і часник одночасно.


Это интересно:  Користь від вживання червоного вина може бути перебільшена

Протягом цього тижня у пацієнта вимірювали кров’яний тиск і рівень комфорту, і це повторювали ще 20 днів, а кров’яний тиск і рівень комфорту пацієнтів знову вимірювали через 20 днів.

У контрольній групі отримували тільки звичайне лікування, а їхній кров’яний тиск і рівень комфорту вимірювали одночасно з іншими групами.

Значне споживання часнику і лимонного соку призвело до зниження рівня артеріального тиску і підвищення комфорту пацієнтів, але не спостерігалося ніякої різниці між групами, які вживають часник і лимонний сік.

Это интересно:  Експерти розповіли про п’ять поширених звичок, що провокують виникнення раку

Згідно з результатами дослідження, пацієнти з гіпертонією можуть підвищити рівень комфорту, вживаючи лимонний сік або часник, і краще контролювати рівень артеріального тиску.

zdorovia.com.uaAdblock
detector