Женский гороскоп на неделю с 20 по 26 сентября 2021

Дослідники розповіли, що станеться з організмом, якщо з’їдати 55 г сиру кожен день

29.07.2021   16:00    279

Цей продукт зі специфічним смаком недарма завоював натовпи шанувальників

Французи набагато рідше страждають серцево-судинними захворюваннями, ніж всі інші населення в світі. І це навіть незважаючи на їх традиційний раціон, що складається з вина, сирів і круасанів. У чому ж їх секрет?
Раніше припускали, що справа в червоному вині, що грає роль антиоксиданту, який пригнічує запальні процеси і знижує ризик багатьох типів раку. Проте новітні дослідження спростували чудодійні властивості вина. Виходить, справа в сирі?З чого складається сир

Роблять цей продукт з молока і молочнокислих бактерій, які перешкоджають росту патогенних мікроорганізмів.

Это интересно:  Фахівці розповіли про користь вживання винограду разом з кісточками

Молочнокислі бактерії виробляють молочну кислоту, яка благотворно впливає на мікрофлору кишечника. Кислота також сприяє гарному переварюванню і знижує рівень холестерин в крові.

Як продукт підвищує імунітет

З роками імунітет слабшає — це сталий згодом факт. Фінські вчені провели дослідження і запросили добровольців віком від 70 років взяти участь у експерименті — з’їдати щодня по шматочку сиру. Одні ласували гауді, а інші — звичайним сиром з пробіотиками. В результаті у останніх активізувалися клітини, що відповідають за вроджений і набутий імунітет.

У боротьбі з карієсом

Сир залишає неприємний присмак у роті. Це не мінус продукту, навпаки, великий плюс, адже присмак захищає наші зуби від карієсу. Справа в тому, що сир впливає на кислотність в порожнині рота. При мінімальній кількості кислотності ризик розвитку карієсу зростає, а вживаючи сир, кислотність підвищується.

Это интересно:  Офтальмологи дали кілька рекомендацій щодо збереження зору

Сир проти діабету

Експерти в Данії і Великобританії запросили близько 30 тис. європейців взяти участь в дослідженні в якості добровольців. Одна половина із загальної кількості була хвора на діабет 2-го ступеня, а інша — була схильна до цього захворювання. Вивчивши систему харчування обох груп, вчені виявили, що вживання сиру і йогурту на 12% скорочує ризик захворювання. Для більшого ефекту необхідно з’їдати 55 г будь-якого з цих продуктів щодня.

Сир рівносильний шоколаду

Він заспокоює і бореться з депресивним розладом. У складі продукту знаходиться триптофан, що підтримує настрій на нормальному рівні. Все тому, що з цієї речовини утворюється серотонін, завдяки якому людина може контролювати себе в стресових ситуаціях.

Это интересно:  З якими продуктами дієтологи не рекомендують їсти хліб

zdorovia.com.ua

Adblock
detector