Дослідники розповіли про спецію, яка допомагає у терапії глаукоми - Новости Ю

Дослідники розповіли про спецію, яка допомагає у терапії глаукоми

27.11.2021   13:20    869

Ряд проведених досліджень показав, що дієві речовини куркуми допомагають у терапії глаукоми — небезпечного захворювання, що характеризується підвищенням внутрішньоочного тиску та розвитком патології диска зорового нерва аж до сліпоти.

Зокрема з’ясувалося, що компоненти куркуми скорочують запальний процес рогівки, даючи змогу нормалізувати зір. Подібним чином, наприклад, впливає куркумін.
Про те, що куркума має корисні властивості, вченим було відомо і раніше. До останнього часу перед медиками стояла проблема транспортування активної речовини в організм, адже у вигляді добавок і таблеток куркумін засвоювався погано. Для його засвоєння треба було б вживати відразу дуже велику кількість оральних препаратів, що могло зашкодити системі шлунково-кишкового тракту й організму в цілому.Цю проблему вдалося вирішити. Наукові фахівці запропонували використовувати для транспортування речовини очні краплі. За словами вчених, ця технологія дає змогу збільшити прохідність куркуміну в 400 тисяч разів.
Попередні дослідження показували, що куркумін також може запобігати появі діабету. Вчені заявили, що він, як антиоксидантний компонент, може нормалізувати вироблення інсуліну, запобігаючи діабету другого типу.

GreenPost

Adblock
detector