Дослідники: діабет другого типу можна лікувати за допомогою дієти - Новости Ю

Дослідники: діабет другого типу можна лікувати за допомогою дієти

16.09.2021   13:40    906

Раніше вчені вважали, що цей метаболічний розлад є незворотнім. Але виявилось, що допомогти хворим може спеціальна дієта.

Дослідники з Університету Британської Колумбії в Канаді спільно з колегами з Англії виявили, що жертви діабету другого типу можуть ефективно контролювати його за допомогою дієти. Результати дослідження опубліковані в журналі Nature Communications , спостереження тривали 12 тижнів, вони стосувалися спеціальної дієти, розробленої для діабетиків.Это интересно:  Названі симптоми передозування вітаміном D

Всі учасники цього експерименту отримували низькокалорійну, низьковуглеводну і високобілкову їжу, при цьому вони постійно тримали зв’язок зі своїми лікарями, контролюючими прийом ліків. Дослідники стверджують, що діабет другого типу можна лікувати, а іноді і повернути назад за допомогою дієтичних змін. Але потрібна стратегія, яка ефективно допоможе цим людям, і її необхідно поєднувати за зі змінами в прийомі ліків.

Это интересно:  Для захисту мозку і проти раку: фахівці назвали найбільш корисний чай

Дослідники підкреслюють, що іноді для діабетиків доступніші фармацевти, ніж лікарі загальної практики. Пацієнти з діабетом другого типу частіше відвідують саме фармацевтів, ніж медиків. Особливо це актуально в сільській місцевості. І якщо фармацевт має досвід в управлінні ліками, він може зіграти дуже значну роль в справі лікування діабету.

zdorovia.com.uaAdblock
detector