Гороскоп на 18 сентября 2021 по картам Таро: все знаки зодиака

Добавки та продукти, які корисні для здоров’я печінки

01.08.2021   01:00    715

Печінка є природним фільтром організму. Цей орган виводить шлаки і токсини, метаболізує жири, білки і вуглеводи. Добре функціонуюча печінка важлива для підтримки краси і здоров’я всього людського тіла


Щоб орган працював належним чином в першу чергу потрібно обмежити споживання алкоголю і відмовитися від куріння. Існують також певні добавки та продукти, які приймають для здоров’я печінки.


Цинк

Цей важливий елемент сприяє поділу клітин, а хронічні захворювання печінки можуть призвести до дефіциту цинку в організмі. Згідно з дослідженнями, добавки цієї речовини здатні захистити найважливіший орган від окисного стресу, викликаного гепатитом С. Крім того, тривале вживання цинку може підтримати функцію печінки і у людей з іншими захворюваннями цього органу.

Это интересно:  Дотримання певного раціону може бути корисним для схуднення

Корінь солодки

Він містить активну сполуку, звану гліциризиваною кислотою, яка надає регенеруючий вплив на пошкоджені клітини і зменшує запалення печінки. Клінічне випробування, проведене в 2021 році, показало, що щотижневі ін’єкції гліциризинової кислоти пацієнтам з гепатитом С здатні зменшити симптоми.

Розторопша плямиста

Трав’яна добавка діє як антиоксидант і може знижувати шкоду, яку вільні радикали завдають печінці після того, як цей орган засвоює токсичні речовини. Лабораторні дослідження показали, що силімарин, що міститься в розторопші, допомагає знизити запалення, відновити тканини печінки і захистити її клітини від пошкоджень.

Это интересно:  Терапевт пояснила, чи можна захворіти через вплив холодної погоди

Екстракт артишоку

Цей засіб сприяє регенерації клітин печінки, згідно з дослідженнями. Також передбачається, що листя артишоку здатні знижувати рівень цукру в крові, поліпшувати травлення і підтримувати здоров’я серця.

Імбир

Популярна спеція відома не тільки своїми властивостями зменшувати запалення і допомагати при алергії. Вчені з’ясували, що ще однією перевагою кореня імбиру є його здатності відновити склад крові, захистити від фіброзу печінки і шистосомоза.

Это интересно:  Названі симптоми та способи лікування поліпів і аденоїдів

zdorovia.com.ua

Adblock
detector