Добавки для схуднення - Новости Ю

Добавки для схуднення

05.10.2021   18:40    211

Схуднути буває досить складно. Тому до вашого щоденного раціону потрібно додати корисні добавки.

 


У дослідженні, проведеному Національною медичною бібліотекою США і Національними інститутами здоров’я, аналізували добавки клітковини і їхній вплив на втрату ваги.

У дослідженні брали участь жінки з надлишковою вагою, яким давали або плацебо, або харчові добавки з клітковиною.


Это интересно:  Фахівці назвали продукт, який захищає від деменції

Група, яка вживала харчові добавки з клітковиною, втратила значно більше ваги в порівнянні з групою плацебо, при цьому дослідження показало, що добавки з клітковиною можуть допомогти прискорити втрату ваги.

Клітковина — це вуглевод, який міститься в рослинній їжі, такій як фрукти, овочі і цільнозернові продукти. На відміну від інших вуглеводів, він нелегко засвоюється організмом, тому швидко проходить через систему, не викликаючи підвищення рівня цукру в крові.

Это интересно:  Дієтологи пояснили, що буде, якщо щодня їсти квасолю

Всі фрукти і овочі містять клітковину, але в основному вона сконцентрована в шкірі і оболонках. Волокно можна витягти і перетворити в харчові добавки. Глюкоманнан — це натуральні водорозчинні харчові волокна, витягнуті з коренів коньяку, також відомого як слонячий батат.

Він доступний у вигляді порошку і таблеток і є основним інгредієнтом локшини шіратакі. Як і всі розчинні волокна, глюкоманнан має високу абсорбуючу здатність і, коли він зв’язується з водою, утворює гелевидну речовину. Ця гелева структура змушує вас відчувати себе ситим, коли ви їсте, тому ви їсте менше.

Это интересно:  Четыре продукта, которые не дадут простудиться осенью, назвали китайские медики

Важливо проконсультуватися зі своїм терапевтом, перш ніж приймати будь-які нові добавки для схуднення.

zdorovia.com.uaAdblock
detector