До Західноукраїнського національного університету принесли Вифлеємський вогонь миру (Фото)

29.12.2020   21:03    2777days-ua.com

28 грудня члени Національної скаутської організації «Пласт» та Архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор передали колективу класичного університету Тернополя Вифлеємський Вогонь. Символ любові та миру прийняв ректор Західноукраїнського національного університету Андрій Крисоватий.

Вже багато років поспіль пластуни дарують цей символ Добра, Любові й Надії в церкви, державні установи,  заклади вищої освіти, а останніми роками і на Схід, нашим захисникам.

Это интересно:  Красота природы на фотографиях (ФОТО)

Передаючи Вогонь, директор музею історії ЗУНУ, старший пластун Віталій Михайлиця розповів присутнім про традицію «Різдвяної свічечки», яка сформувалася в середовищі пластунів, які перебували в еміграції: «Традиційно запалювали три свічки. Перша свічечка запалюється за всіх українців в Україні та за її межами. Друга свічечка запалюється за всіх тих, хто відійшов у Вічність, за українських Героїв, які боролися і віддали своє життя за кращу долю України. Третя свічечка запалюється за всіх пластунів і пластунок, за велику пластову родину».

Это интересно:  Красивые девушки в коротких шортиках (ФОТО)

Також пластуни висловили сподівання, що цей Вогонь стане символом, який допоможе згуртувати українців у час непростих викликів.

Ректор Західноукраїнського національного університету Андрій Крисоватий щиро подякував за цей дар та висловив впевненість, що саме за високоморальною та ініціативною молоддю, яка сповідує і пропагує християнські цінності та чесноти – майбутнє України!

Это интересно:  Самые опасные в мире бактерии для человека (ФОТО)

Adblock
detector