До чого може привести часте вживання ріпчастої цибулі - Новости Ю

До чого може привести часте вживання ріпчастої цибулі

17.09.2021   17:00    306

Вчені не перестають дивувати людей новими даними про користь цибулі для організму людини. Незважаючи на сльози, які цей овоч змушує нас проливати при нарізці, все ж радості від його вживання набагато більше.


За даними Канадських дослідників з Гуелфського університету, вживання цибулі, особливо червоної, може допомогти в боротьбі з раком молочної залози і колоректальним раком. Повідомляється так само про здатність з’єднань цибулі провокувати ракові клітини до самознищення, а так само створювати несприятливе для росту патогенних клітин середовище, інформує Ukr.Media.


Это интересно:  Названі проблеми зі шкірою, які можуть з'явитися восени

Вміст в цибулі вітамінів А, Е, С сприяє підтримці здоров’я шкіри, зубів і кісткової тканини. Люди, що вживають в їжу цибулю кожен день, мали більш міцну кісткову тканину, що дозволяло уникнути травм і різних пошкоджень. Клітковина, що міститься в цибулі, дозволяє нормалізувати травлення, завдяки прискоренню синтезу корисних бактерій. Наявність в даному овочі кверцетину здатне допомогти при боротьбі з таким захворюванням як катаракта.

Это интересно:  Людям з якими захворюваннями медики забороняють купатися в морі

Більш низький рівень розвитку серцево-судинних захворювань так само відзначений серед людей, які вживають цибулю в достатній кількості. Не виключено, що такі якості цибуля придбала завдяки здатності знижувати поганий холестерин і надавати протизапальну дію.

В цибулі міститься до 26 антиоксидантів, що сприяють поліпшенню роботи імунної системи, травної системи. Вживання цибулі допомагає попередити формуванню тромбів і навіть може допомогти при лікуванні еректильної дисфункції.

aspekty.netAdblock
detector