До 10 років позбавлення волі: у Росії засудили українця за «шпигунство

26.04.2021   19:42    273


Громадянина України засудили до 10 років позбавлення волі в Росії. Він нібито намагався вивезти запчастини до зенітно-ракетного комплексу С-300, повідомляє ФСБ РФ в понеділок, 26 квітня.

Источник: nnovosti.info

«Ухвалою Третього апеляційного суду загальної юрисдикції залишений без змін і набув законної сили вирок Краснодарського крайового суду щодо громадянина України Марченка О. В. за вчинення злочину, передбаченого ст. 276 КК РФ («шпигунство»). Рішенням суду він засуджений до позбавлення волі на 10 років з відбуванням терміну в колонії суворого режиму», — ідеться в повідомленні.У російській спецслужбі заявляють, що в травні 2018 року Марченко нібито отримав від співробітника Служби зовнішньої розвідки України Петра Хоменка завдання на придбання в Росії клистронів — запасних частин, що використовуються в зенітно-ракетних комплексах С-300 і 163 тисячі доларів.

«Секретні вироби передбачалося передати українському спецекспортеру військової техніки державної компанії Укроборонсервіс через фірму-посередника в Македонії», — стверджують в ФСБ.

Это интересно:  Стрельба в школе в Казани: обвиняемый полностью признал вину (ВИДЕО)

Adblock
detector