Гороскоп на 21 сентября 2021 по картам Таро: все знаки зодиака

Діючі способи знизити холестерин повідомили лікарі

01.08.2021   20:20    259

Організму для нормальної роботи потрібен холестерин. Проте дуже велика його кількість — особливо холестерин ліпопротеїнів низької щільності (ЛПНЩ) — збільшує ризик серцево-судинних захворювань, в тому числі інфарктів та інсультів. Людина з високим рівнем ЛПНЩ може використовувати комбінацію дієти і зміни способу життя, щоб згодом знизити цей показник до нормальногоСкільки часу потрібно, щоб знизити рівень холестерину?

Він падає з часом, а не через кілька днів здорового способу життя. Не існує певного періоду, протягом якого гарантовано результат. Зміна звичок може вплинути на показник через кілька тижнів, а може через три місяці, а іноді і більше. Фахівці рекомендують звернутися до лікаря для консультації, якщо холестерин ЛПНЩ не знизився через 12 тижнів після зміни способу життя.

Это интересно:  Для захисту від раку і для серця: чим корисна квашена капуста

Дотримуйтесь збалансовану дієту

Багато продуктів містять холестерин, але в деяких, наприклад, в яйцях, його особливо багато. Однак ряд досліджень дозволяє припустити, що, якщо людина отримує його з їжею, показник в крові істотно не збільшується. Для підтримки здорового рівня ЛПНЩ важливо харчуватися збалансовано і отримувати з їжею різноманітні поживні речовини.

Фахівці рекомендують їсти фрукти, овочі, цільнозернові продукти і нежирні білки; уникати трансжирів і обмежити вживання продуктів з високим вмістом насичених жирів і цукру. Також корисно дотримуватися дієти з низьким вмістом натрію.

Это интересно:  Незвичайні відчуття в пальцях вкажуть на дефіцит вітаміну B12

Підтримуйте здорову вагу

Вага в межах рекомендованого лікарями діапазону ІМТ може допомогти знизити рівень холестерину, а також зменшити ризик серцевих захворювань. Для досягнення здорової ваги слід поєднувати здорове харчування і фізичну активність. Вправи тренують серце і допомагають організму ефективніше позбавлятися від холестерину ЛПНЩ. Рекомендується як мінімум 150 хвилин фізичної активності середньої інтенсивності в тиждень.

Позбавтеся від шкідливих звичок

Відмова від куріння і надмірного вживання алкоголю може допомогти знизити рівень холестерину і поліпшити загальний стан здоров’я.

Это интересно:  Експерти дали рекомендації, як як знизити симптоми метеочутливості

zdorovia.com.ua

Adblock
detector