Дієтологиня пояснила, які популярні продукти наносять великої шкоди організму - Новости Ю

Дієтологиня пояснила, які популярні продукти наносять великої шкоди організму

27.11.2021   14:20    386

Деякі продукти сприяють стрімкому відкладенню жиру на внутрішніх органах. Ковбаса, магазинна випічка, солодкі напої та енергетики провокують ожиріння печінки. Про це розповіли іспанські дієтологи.

У статті для La Vanguardia дієтологиня Анхела Морено пояснила, що великої шкоди організму приносить регулярне вживання їжі з великою кількістю насичених жирів.


До рекордсменів за їх змістом відносяться ковбаса і магазинна випічка: пончики, млинці, вафлі і т.д. В результаті дієти з високим споживанням таких продуктів серйозні проблеми з печінкою виникають навіть у людей, які взагалі не п’ють алкоголь, зазначила дієтолог.

Крім того, нормальній роботі печінки заважають вуглеводи з високим глікемічним індексом. Особливо це стосується солодких напоїв з фруктозою. Дієтологиня Сусана Леон також порекомендувала уникати енергетичних напоїв. Вони містять велику кількість кофеїну і цукру.

Читайте також:  Захворювання печінки: два симптоми на шкірі вкажуть на небезпечний стан

Фахівці відзначають, що великі ризики розвитку неалкогольної жирової хвороби мають люди з ожирінням, цукровим діабетом і високим холестерином. Відсутність лікування цього захворювання призводить до фіброзу печінки, який є смертельно небезпечним станом.


lhealth.info

Adblock
detector