Дієтологи розвінчали міфи, що стосуються селери, шоколаду і свіжовичавленого соку - Новости Ю

Дієтологи розвінчали міфи, що стосуються селери, шоколаду і свіжовичавленого соку

11.10.2021   14:40    909

Існує безліч помилок про здорове харчування і корисні властивості деяких продуктів. Дієтологи вирішили розвінчати частину міфів, що стосуються селери, шоколаду і свіжовичавленого соку.

Американський дієтолог Лілі Сауттер заявила, що безліч людей включають селеру в свій раціон, вважаючи його “засобом проти зайвих калорій”.


В реальності ж зелень приносить стільки ж енергії організму, як і будь-який інший продукт: тому спалити зайві кілограми можна лише шляхом фізичних вправ і суворої дієти.


Это интересно:  Ці популярні вітамінні добавки пов’язані з підвищеним ризиком смерті

Аналогічним чином перебільшена користь свіжовичавленого соку, який містить набагато менше мікроелементів і вітамінів, ніж повноцінні фрукти і овочі.

Шоколад вважається традиційним афродизіаком-речовиною, яка підвищує лібідо і зміцнює статеву систему. В реальності ж він не володіє настільки видатним ефектом. Хоча шоколад сприяє викиду ендорфінів, висока концентрація калорій може погано відбитися на фігурі.

Особливо це стосується плиток з додаванням молока, горіхів та інших підсолоджувачів, тоді як гіркий натуральний продукт цілком можна споживати в помірних кількостях.

Это интересно:  Продукти, які знижують ризик захворювання хворобою Паркінсона

ukrhealthAdblock
detector