Дієтологи розповіли, який продукт може "запустити" кишківник вранці - Новости Ю

Дієтологи розповіли, який продукт може «запустити» кишківник вранці

12.10.2021   08:20    942

Дієтолог та авторка книги «Спортивне харчування» Емі Гудсон стверджує, що найкращий сніданок для здоров’я кишківника – це звичайна вівсянка, традиційна ранкова страва, пише sciencedirect.


Науковці виявили, що кишківник безпосередньо пов’язаний з мозком. Центральна нервова система реагує на енергію, яку отримує з кишківника – це впливає на загальне самопочуття.

«У складі вівса велика кількість розчинної клітковини, і вона працює як пробіотик, допомагаючи живити корисні бактерії в кишківнику», – пояснює експерт.

Вона зазначила, що до вівсянки чудово пасують різноманітні додатки: арахісове масло, йогурти, горіхи чи ягоди.


Это интересно:  Ранні ознаки раку молочної залози

Дослідження показало, що у вівсянці містяться бета-глюкани, які мають протизапальні властивості та навіть можуть запобігти раковим утворенням. За результатами, бета-глюкани збільшують кількість корисних бактерій в кишківнику. Це покращує загальний стан тракту та підвищує імунітет.

Ця каша володіє чудовими властивостями – лікарі та дієтологи радять споживати її чи не в першу чергу для покращення стану організму.

Это интересно:  Цей популярний овоч ефективний для профілактики інсульту

Вівсянка:

  • Знижує рівень цукру в крові.
  • Покращує стан шкіри.
  • Насичує м’язи білками.
  • Допомагає схуднути.
  • Зменшує ризик серцево-судинних захворювань.

Проте лікарі додають, що не вся вівсянка є корисною. Так, каша швидкого приготування, та ще й зі смаками може містити консерванти чи ароматизатори. Експерти стверджують, що розв’язати проблему можна дуже легко – просто купувати «чисту» вівсянку, а вже після приготування додати мед, фрукти, ягоди чи овочі.

Это интересно:  Фахівці пояснили, чому потрібно прати новий одяг

GreenPostAdblock
detector