Дієтологи пояснили, чому деяка їжа є шкідливою для ШКТ - Новости Ю

Дієтологи пояснили, чому деяка їжа є шкідливою для ШКТ

17.09.2021   06:00    332

Для того щоб виключити розвиток проблем з роботою травного тракту і подальший розвиток ожиріння, американські дієтологи рекомендують виключити зі свого раціону ряд звичних продуктів. Одним з таких продуктів називають улюблений багатьма суп, інформує Ukr.Media.


Експерти у області дієтичного харчування повідомили про продукти, що чинять негативний вплив на мікробіом кишківника. Вживання такої їжі часто викликає розлад шлунку, появу тяжкості і здуття живота, а також накопичення зайвих кілограмів.


Это интересно:  Дерматологи розповіли, як з'ясувати причину висипання на шкірі

Серед шкідливих продуктів були виявлені курячий суп з локшиною, солодкі каші, ароматизовані йогурти, а також деякі сорти жирного м’яса.

«Курячий суп містить досить багато солі, що збільшує ризик розвитку ожиріння майже на 25 %. Але у солодких пластівцях вміст цукру може спровокувати розвиток не лише ожиріння, але й ряду інших захворювань. Барвники та харчові добавки, що містяться у складі ароматизованих йогуртів, можна порівняти з «цукровою бомбою». Щоб не нашкодити своєму організму, краще їсти нежирний кефір або грецький йогурт з низьким вмістом жиру», — говорить дієтолог Фіорелла Дікарло.

Это интересно:  Названі приховані небезпеки спальні для здоров'я

Вживання м’ясних напівфабрикатів призводить до загибелі корисних мікроорганізмів, що живуть у кишківнику людини, попереджають експерти. Вживання смаженої картоплі і чипсів також може спровокувати дисбаланс мікрофлори кишківника, тому вживати ці продукти вкрай небажано, а краще взагалі відмовитися від їх вживання.

aspekty.netAdblock
detector