Дієтологи попередили про відмінності корисних і шкідливих грибів - Новости Ю

Дієтологи попередили про відмінності корисних і шкідливих грибів

11.10.2021   13:20    403

Всупереч поширеній думці, навіть їстівні гриби можуть завдати шкоди здоров’ю в певних умовах. Дієтологи розповіли про головні відмінності корисних і шкідливих продуктів.

Як заявив доктор медичних наук Михайло Гінзбург, існують “дикі” і “домашні” гриби, які відрізняються за рівнем користі для здоров’я.


«Вони збільшують кількість клітковини в нашому раціоні за рахунок хітину-харчового волокна, яке запускає анти-вікові процеси», – стверджує дієтолог. Зовсім інша ситуація спостерігається з грибами, зібраними в лісі, які при недостатній обробці містять велику кількість токсинів і алергенів.


Это интересно:  Чому виноград обов'язково повинен бути в раціоні

У певних же випадках їстівні гриби викликають отруєння: Гінзбург пов’язує це з надмірною реакцією у деяких людей. До корисних можна віднести печериці, дощовики, сморчки, трюфеля і білі гриби, тоді як від опеньків варто відмовитися.

Останні мають занадто гірким смаком, що викликає проблеми з шлунково-кишкового тракту у дітей і літніх. Нарешті, будь-які типи таких продуктів протипоказані індивідам, які страждають від коліту, гастриту і виразкової хвороби.

ukrhealthAdblock
detector