Любовный гороскоп на неделю с 20 по 26 сентября 2021

Дієтологи попередили про небезпеку сухих сніданків

24.07.2021   23:20    251

Багато через брак часу снідають сухими пластівцями, залитими молоком. Це ситно і економить час. До того ж вважається, що такий сніданок дуже корисний. Однак у дієтологів інша думка.

Найчастіше люди кладуть в тарілку дуже багато пластівців і часом заливають їх невеликою кількістю молока, пише The Indian Express. Як пояснює дієтолог Кініта Кадакія Патель, це неправильно. Подібна диспропорція і надлишок вуглеводів можуть негативно вплинути на настрій людини, особливо якщо він знаходиться в стані стресу.

Это интересно:  Ці кілька продуктів є найкращими для розуму людини

За словами доктора Уми Найду, психіатра-дієтолога з Гарвардського університету, такий сніданок може привести до різкого стрибка рівня цукру в крові. В результаті людина опиниться на своєрідних емоційних “американських гірках”, її настрій буде постійно змінюватися.


Також дієтологи нагадують, що сухі сніданки дуже калорійні і містять багато вуглеводів. Ще в готових пластівцях може бути велика кількість цукру. Експерти радять стежити за тим, щоб в тарілці була достатня кількість молока. Воно є джерелом корисних вуглеводів і кальцію.

Это интересно:  Названі продукти, якими можна легко зіпсувати зуби

lhealth.info

Adblock
detector