Финансовый гороскоп на неделю с 20 по 26 сентября 2021

Дієтологи перерахували шкідливі звички, які можуть перешкодити схуднути

11.09.2021   11:20    209

Дієтологи з США рекомендують відмовитися від їжі на робочому місці.

Лікарі-дієтологи з США перерахували шкідливі звички, які можуть перешкодити охочим схуднути досягти мети. Лікар Роксана Есан вважає, що однією з шкідливих звичок є відмова від обідньої перерви під час роботи.


«Відмова від їжі протягом дня може знизити вашу продуктивність і настрій, а також ви гарантовано будете переїдати ввечері», — вважає фахівець.


Это интересно:  Названі найкращі продукти для мозку

Дієтолог Крістен Сміт назвала пропуски прийому їжі найбільшою помилкою людей, що намагаються скинути вагу.

«Багато хто не розуміє, що для активного метаболізму потрібно споживати достатню кількість калорій, а нерегулярне харчування, навпаки, уповільнює обмін речовин», — сказала Сміт.

Також фахівці не рекомендують їсти на робочому місці і за переглядом телепередач або фільмів. У цьому випадку людина залучена в те, що відбувається на екрані, і не сприймає належним чином те, що їсть.

Это интересно:  5 симптомів, появу яких потрібно обов’язково обговорити з терапевтом

«Перед екраном ми їмо бездумно і не реагуємо на сигнали ситості, через що часто переїдаємо», — пояснила Есан.

Крім цього, фахівці не рекомендують вдаватися до безглютенової дієти. «Немає ніяких наукових доказ того, що безглютенові продукти сприяють схудненню. Більш того, багато хто з них містять велику кількість калорій і жирів», — зазначила Сміт.

Это интересно:  7 речей у спальні, які можуть викликати проблеми зі здоров’ям

Те ж саме стосується і продуктів з маркуванням «Без цукру». Багато людей роблять помилку, вживаючи занадто багато продуктів без цукру (наприклад, печива), бо впевнені, що вони не містять калорій. Насправді такі продукти часто містять велику кількість жирів і вуглеводів.

zdorovia.com.ua

Adblock
detector