Гороскоп на четверг 23 сентября 2021

Дієтологи назвали п’ять корисних овочів, які шкодять здоров’ю

08.09.2021   11:00    257

Картопля включена в багато національних кухонь. Даний овоч вважається корисним, разом з тим при довгому зберіганні бульб вони розпадаються на прості вуглеводи. Картопля має високий глікемічний індекс і швидко віддає енергію організму. Вона не насичує його необхідними елементами і негативно впливає на обмінні процеси, так як гальмує їх.


Далі йдуть помідори, їх вважають основою здорового харчування. Дані овочі містять значну кількість хімічних добрив, що застосовуються при їх вирощуванні. Наявна в них груба клітковина може спровокувати підвищену кислотність. У ряді випадків помідори дратують слизову оболонку, з цієї причини вони небезпечні при виразці шлунка і гастриті.


Это интересно:  Названы сроки наступления плато по COVID-19 в России

Слідом дієтологи називають баклажани. Вони являють собою небезпеку через соланіну, що міститься в їх м’якоті. Дана культура при її зайвому вживанні сприяє каменеутворення в нирках.

Капуста також вважається корисною для всіх, але це не так. Пацієнтам, що страждають захворюваннями щитовидної залози листовий овоч не рекомендується через вміст в ньому йоду. В такому випадку підвищується кислотність, що неприпустимо при гастритах.

Это интересно:  Чому цільнозернові продукти повинні бути у вашому раціоні

Ріпчаста цибуля також вважається корисною. Разом з тим в ньому міститься полімер фруктози. Названий елемент негативно впливає на шлунок і кишечник, з цієї причини названий овоч не рекомендується вживати особам, що страждають захворюванням шлунка.

wworld.com.ua
Adblock
detector