Дієтологи назвали найшкідливіші харчові звички для імунітету - Новости Ю

Дієтологи назвали найшкідливіші харчові звички для імунітету

03.12.2021   23:40    643

З настанням сезону застуди та грипу багато хто починає замислюватися про зміцнення імунітету. Зменшити ризики допоможе не лише дотримання загальновідомих правил, а й правильне харчування

Лікарі розповіли, що на природному захисті організму найгірше позначаються деякі харчові звички.


Нерізноманітний раціон

Лікар-дієтолог Аманда Соуседа (Amanda Sauceda) називає різноманітне харчування одним з найкращих способів зміцнити імунну систему. «Якщо ви їсте те саме знову і знову, це може негативно позначитися на вашому імунітеті. Оскільки 70% нашої імунної системи знаходиться в кишечнику, важливо живити його корисні бактерії», — розповіла фахівець. За її словами, найпростіше підтримати різноманітність кишкового мікробіома, вживаючи різні фрукти, овочі та продукти різних груп.


Мало пребіотиків
Якщо в раціоні недостатньо пребіотиків, робота кишечника значно погіршується, попередила дієтолог та засновник компанії Uplift Food Кара Ландау (Kara Landau). «Дієта, в якій не вистачає пребіотиків, виснажує наші кишкові бактерії. Через мізерний мікробіом, у свою чергу, збільшуються маркери запалення в нашому організмі і знижується імунна відповідь», — пояснила вона.

Занадто багато цукру та жиру

Вживання надто великої кількості цукру та жиру може вкрай негативно позначитися на імунітеті, додала доктор медичних наук Шитал ДеКарія (Sheetal DeCaria). Вона уточнила, що неправильне харчування призводить до перевантаження імунної системи та постійного запалення в організмі. «Це запалення пов’язане з низкою хронічних захворювань, включаючи діабет, хвороби серця та аутоімунні захворювання, такі як ревматоїдний артрит. Дієта з високим вмістом рафінованого цукру, насичених жирів та низьким вмістом клітковини може призвести до цього запалення», — пояснила вона.

Занадто багато обробленої їжі

Негативно вплинути на імунітет може не тільки дієта з високим вмістом цукру і жиру, але й часте вживання оброблених продуктів, розповіла дієтолог Триста Бест ( Trista Best ). «Коли ми їмо такі продукти у великих кількостях, вони можуть почати дратувати кишечник, викликати дисбаланс у мікробіомі і зрештою призводити до хронічного запалення. Це запалення може знизити належну імунну реакцію організму та призвести до збільшення кількості гострих та хронічних захворювань», — зазначила вона.

zdorovia.com.ua









Adblock
detector