Дієтолог розповів, яка їжа може призвести до розвитку депресії - Новости Ю

Дієтолог розповів, яка їжа може призвести до розвитку депресії

24.11.2021   07:20    422

На настрій людини впливає багато чинників, зокрема харчування. Деякі продукти можуть негативно позначитися на ментальному стані. Дієтолог та ендокринолог Віктор Жиляєв розповів, яка їжа може призвести до розвитку депресії


За його словами, жирна їжа входить до списку продуктів, які негативно впливають на настрій людини. Йдеться про вживання свинини, баранини, напівфабрикатів та деяких кисломолочних продуктів. Для травлення такої їжі потрібно багато енергії, яка могла б служити для відновлення нервової системи. «Холестерин, який міститься в продуктах, багатих на тваринні жири, підвищує ризик депресії на 40%», – додав Жиляєв, пославшись на дослідження вчених.


Крім того, лікар порадив не зловживати цукром у раціоні. Справа в тому, що через коливання глюкози та інсуліну в крові настрій людини може спочатку покращитись, проте потім різко погіршитися. Вживання надто великої кількості кави також негативно позначається на емоційному стані, стверджує Жиляєв. Також він порадив скорочувати в раціоні кількість з’їденої випічки та рафінованих продуктів.

zdorovia.com.ua
Adblock
detector