Дієтолог розповів, яка їжа може привести до розвитку депресії - Новости Ю

Дієтолог розповів, яка їжа може привести до розвитку депресії

27.11.2021   21:40    717

На настрій людини впливає безліч факторів, в тому числі і харчування. Деякі продукти можуть негативно позначитися на ментальному стані. Дієтолог і ендокринолог Віктор Жиляєв розповів, яка їжа може привести до розвитку депресії.

За його словами, жирна їжа входить в список продуктів, що негативно впливають на настрій людини, пише агентство РИА Новости. Йдеться про вживання свинини, баранини, напівфабрикатів і деяких кисломолочних продуктів.


Для перетравлення такої їжі потрібно багато енергії, яка могла б служити для відновлення нервової системи. “Холестерин, який міститься в продуктах, багатих тваринними жирами, підвищує ризик депресії на 40%”, – додав Жиляєв, пославшись на дослідження вчених.


Крім того, лікар порадив не зловживати цукром в раціоні. Справа в тому, що через коливання глюкози та інсуліну в крові настрій людини може спочатку покращитися, проте потім різко погіршитися.

Вживання занадто великої кількості кави також негативно позначається на емоційному стані, стверджує Жиляєв. Також він порадив скорочувати в раціоні кількість з’їденої випічки і рафінованих продуктів.

lhealth.info

Adblock
detector