Дієтолог розповіла, які продукти допоможуть запобігти розвитку раку кишечника - Новости Ю

Дієтолог розповіла, які продукти допоможуть запобігти розвитку раку кишечника

19.11.2021   14:00    1356

Ендокринолог і дієтолог Наталія Лазуренко розповіла, які продукти допоможуть запобігти розвитку раку кишечника. Лікарка рекомендує включити в раціон цільнозлаковий хліб і кефір, а також буряк і яблука.


Як зазначила Лазуренко, онкологію даного виду може спровокувати часте вживання хімічно оброблених продуктів, а також ковбас і фастфуду. Людському організму для нормальної життєдіяльності потрібно клітковина, тому в раціоні повинен бути присутнім цільнозлаковий хліб.


Вживання даного продукту хоча б раз в день допоможе організму очищатися, виводити алергени і токсини з кишечника. Роботу шлунково-кишкового тракту здатні нормалізувати буряк і яблука.

Корисним в профілактиці раку кишечника є кефір, який має невеликий термін придатності. Продукт містить бактерії, що збагачують шлунково-кишкового тракту корисними пробіотиками. Вони допомагають виводити токсини і нормалізувати стілець.

Важливою для здоров’я Лазуренко назвала воду. Дієтолог нагадала, що рідина в організмі необхідна для біохімічних процесів. Однак вони відбуваються завдяки звичайній воді, а не при вживанні супів, чаю, кави та інших рідких продуктів.

ukrhealth
Adblock
detector