Дієтолог розповіла, яка риба вважається найкориснішою - Новости Ю

Дієтолог розповіла, яка риба вважається найкориснішою

15.10.2021   17:20    1317

Коли справа стосується довголіття, лікарі і дієтологи не втомлюються повторювати про важливість овочів і риби. Хоча рослинні продукти є джерелом поживних речовин, одне з них важко отримати з овочів. Йдеться про жирні кислоти омега-3.


Вчені вже довели, що омега-3 захищають, зокрема, від хронічних захворювань, допомагаючи збільшити тривалість життя. Відомо, що найбільше цих кислот міститься в рибі. Дієтолог, доктор медицини Майя Феллер розповіла, що найкориснішими вважаються лосось, скумбрія, анчоуси, сардини і оселедець.


Феллер зазначила, що всі вони є основою раціону харчування в так званих блакитних зонах, де особливо багато довгожителів. Експерти з Американської кардіологічної асоціації радять їсти таку рибу не рідше двох разів на тиждень, пише WellandGood.

“Причина, по якій омега-3 пов’язані з довголіттям, полягає в тому, що вони задіяні в роботі багатьох систем організму, включаючи мозок, центральну нервову систему і здоров’я серця”, – пояснила дієтолог.

Крім омега-3, така риба є джерелом білка та інших поживних речовин, включаючи селен (сприяє зниженню ризику серцевих захворювань, вікових когнітивних проблем і захищає організм від окисного стресу), а також і вітамін D (знижує ризик раку).

lhealth.info
Adblock
detector