Гороскоп по картам Таро на неделю с 20 по 26 сентября 2021: все знаки зодиака

Дієтолог розповіла, як знизити рівень холестерину без ліків

28.07.2021   07:00    835

Підвищений рівень холестерину небезпечний тим, що довгий час він ніяк себе не проявляє. Доктор медичних наук Маргарита Корольова розповіла, як знизити рівень холестерину без ліків.

У бесіді з Nation News фахівчиня нагадала, що холестерин буває хороший і поганий, з низькою і високою щільністю. Вона додала, що повністю відмовлятися від жирів не можна, так як це важлива складова раціону харчування. Однак вкрай важливо стежити за станом крові, щоб зрозуміти, чи немає порушень жирового обміну.

Это интересно:  Названі симптоми лімфоми на ранній стадії

“При необхідності вжити заходів для регуляції жирового обміну і регуляції обмінних процесів організму в цілому. З метою попередити захворювання, насамперед серцево-судинної системи”, – зазначила Корольова. За словами дієтологині, причиною високого холестерину найчастіше є великий вміст простих вуглеводів в раціоні, продуктів з високим глікемічним індексом, а також жирів в поєднанні з вуглеводами або жирів в поєднанні з сіллю.


Это интересно:  Як розпізнати і що робити при підозрі на інсульт

Слід пам’ятати про те, що порушення ліпідного обміну може бути спадковим, тому слід враховувати генетичні особливості людини. Щоб знизити ризики, Королева також рекомендує вести здоровий спосіб життя і переглянути раціон харчування. Крім того, слід ввести регулярні фізичні навантаження.

lhealth.info

Adblock
detector