Дієтолог розповіла, як правильно вживаючи фрукти і ягоди - Новости Ю

Дієтолог розповіла, як правильно вживаючи фрукти і ягоди

23.10.2021   09:00    845

Підтримання здоров’я і ведення здорового способу життя є дуже важливим, особливо під час впливу на організм різних шкідливих факторів. Вікі Петерсон, клінічний дієтолог, розповіла, як вживаючи певні фрукти і ягоди, поліпшити стан організму, інформує Ukr.Media.


Влітку, природа має величезне різноманіття фруктів і ягід. Усі вони приносять свою користь для організму людини. За словами Вікі Петерсон, найбільш корисними ягодами у спеку є ожина, чорниця, малина. Дані ягоди містять високий рівень антиоксидантів, що захищають клітини від пошкодження і утворення різних хвороб. Крім цього, завдяки цим ягодам можна контролювати рівень цукру у крові.


Для поліпшення травлення дуже корисними є банани і яблука. Усе завдяки вмісту у них пребіотиків і клітковини, що нормалізують роботу кишкової системи. Крохмаль, що міститься у бананах, покращує мікрофлору кишківника і знижує ризик розвитку раку.

Також корисними вважаються і апельсини, які дозволяють отримати вітаміни С і В, а також заповнити нестачу калію. Усе це дозволяє нормалізувати рівень цукру і тиск.

Петерсен зазначила, що одним з найбільш корисних фруктів є авокадо. Завдяки йому організм здатен отримати омега-3 жирні кислоти, а також антиоксиданти, що дозволяє підтримувати роботу серця й протягом тривалого часу відчувати ситість.

ukr.media
Adblock
detector