Дієтолог розповіла про шкідливі поєднання популярних продуктів - Новости Ю

Дієтолог розповіла про шкідливі поєднання популярних продуктів

19.10.2021   22:20    694

Сполучення деяких продуктів виявляються занадто важкими для організму. Лікар-дієтолог Олена Соломатіна розповіла, від яких популярних комбінацій краще відмовитися.

Експертка зазначила, що більшість громадян намагаються приготувати для себе смачну їжу. Мало хто замислюється про поєднання тих чи інших продуктів.


Наприклад, м’ясо з картоплею або макаронами часто погано переносяться організмом при одночасному споживанні. Все з тієї причини, що м’ясні продукти довго перетравлюються і потребують для цього соляної кислоти. Що до крохмалистих продуктів, то вони обробляються переважно в кишечнику.


При наявності проблем з шлунково-кишкового тракту негативно відбитися на самопочутті можуть навіть пельмені, де м’ясо поєднується з тестом.

Звичним для багатьох поєднанням є кава з молоком, однак і тут є загроза для травлення. Після однієї чашки напою нічого не трапиться, але в значних кількостях і кава, і міцний чай зв’язуються з молочними білками, що ускладнює обмін речовин. Помідори з огірками теж переносять не всі, якщо їсти їх одночасно, хоча тут все швидше індивідуально, уклала лікарка.

ukrhealth
Adblock
detector