Дієтолог розповіла про користь рису для бажаючих схуднути - Новости Ю

Дієтолог розповіла про користь рису для бажаючих схуднути

16.10.2021   08:20    684

Рис — гарнір досить поширений, але в той же час і недооцінений, особливо для тих, хто на дієті

Справа навіть не в харчовій звичці, просто багато хто не помічає в рисі його лікувальні і жироспалюючі властивості. Правда, далеко не всі дієтологи вважають його правильним поживним продуктом і забороняють своїм пацієнтам ласувати популярним в Азії гарніром. І дарма, адже він — джерело корисних речовин. Про те, яку користь рис може принести прихильникам дієт, розповіла індійський лікар-дієтолог Шікха Махаджан.Смачний і корисний

Рис — джерело корисних для організму вуглеводів, заряджаючих людину енергією. Більш того, він багатий масою і інших поживних речовин, наприклад, ніацином, вітаміном D, кальцієм, клітковиною, тіаміном і рибофлавіном, від яких залежить не тільки рівень енергії і функціонування всіх систем організму, але ще і робота мозку — головного органу центральної нервової системи людини, уклала фахівець.

Восени, коли імунна система потребує особливого захисту, а організм відчуває нестачу вітамінів і поживних речовин, необхідно додавати в раціон продукти, у складі яких міститься велика кількість вітамінів і мінералів. До таких можна віднести і популярну зернову культуру. Дієтолог зазначила: рис особливо корисний восени, оскільки речовини, що містяться в продукті, здатні зміцнювати імунну систему і підтримувати її стабільну роботу.

Користь для тих, що худнуть

Для прихильників дієт рис представляє особливий інтерес, оскільки він сприяє не тільки нормалізації роботи метаболічної системи, але і прискоренню процесу обміну речовин, повідомила Шікха Махаджан.

Не варто боятися рису і людям, які їдять виключно безглютенову їжу. На щастя, рис входить в їх число — підходить навіть алергікам, які страждають від цієї групи білків. До того ж, продукт практично не містить натрію, який надає додаткове навантаження на серцево-судинну систему, і, навпаки, вона багата на залізо — речовиною, що усуває анемію, що виникає при різкому переході зі звичайного харчування на дієтичне. Так що, продукт можна вважати справжнім скарбом, який не просто потрібно, а необхідно їсти абсолютно всім, щоб залишатися в здорових вазі і дусі.

zdorovia.com.ua
Adblock
detector