Дієтолог розповіла про корисні властивості різних видів рослинного молока - Новости Ю

Дієтолог розповіла про корисні властивості різних видів рослинного молока

15.11.2021   21:40    436

Дієтолог Світлана Фус розповіла про корисні властивості різних видів рослинного молока. Про це вона повідомила на сторінці свого облікового запису в Інстаграм.

Насамперед експерт пояснила, що назву «молоко» рослинні напої отримали виключно через свою схожість за консистенцією та кольором. В іншому це зовсім інший продукт, який підійде алергікам на молочний білок і людям, які не переносять лактозу.«Такі напої можуть бути присутніми в нашому харчуванні, але важливо розуміти, що вони не замінять корисних властивостей молочних продуктів, у невеликих кількостях мають бути в здоровому харчуванні щодня», — пояснила експерт.

За словами фахівця, вводити цей продукт в раціон дитини можна не раніше першого року життя. Однак є виняток: рисове молоко містить невелику кількість миш’яку, безпечного для дорослих, але небезпечного для дитячого організму.

Кожен із видів має свої корисні властивості. Так, арахісове молоко відрізняється великою кількістю вітаміну Е, вівсяне — бета-глюканами, які позитивно позначаються на імунітет, соєве — великою кількістю рослинного білка, а кокосове — найбільшою жирністю та калорійністю.

Вона додала, що у процесі промислового виробництва такі продукти збагачують вітамінами А та D, а також кальцієм. Крім того, дієтолог підкреслила, що віддавати перевагу слід товарам, у складі яких немає добавок цукру та жиру.

zdorovia.com.ua
Adblock
detector