Дієтолог порадив три продукти для зниження холестирину - Новости Ю

Дієтолог порадив три продукти для зниження холестирину

28.10.2021   23:40    643

Підвищений рівень «поганого» холестерину в організмі з часом може призвести до різних проблем зі здоров’ям, у тому числі інфаркту та інсульту. Щоб його знизити, лікар-дієтолог Олексій Ковальков порадив включити в раціон три продукти


 

Фахівець відзначив, що для нормалізації рівня холестерину необхідно вживати досить білка і клітковини. Останньою, наприклад, багаті висівки, додав він. Крім того, лікар включив в цей список пектини, які утворюються в пізно зібраних яблуках.


«Ці темні цятки можна зрізати, додавати в банку, тільки без цукру — просто заморозити і потім вживати в їжу. У них міститься дуже багато пектинів «, — розповів дієтолог.

Він також рекомендував прибрати з раціону швидкі вуглеводи і залишити складні. За його словами, їх кількість не повинна перевищувати 110-115 г на добу, проте ідеальний варіант — розрахувати показник індивідуально з урахуванням фізичних і розумових навантажень. Ковальков також порадив вилікувати захворювання, які призводять до реактивного запалення, пов’язаного з підвищенням холестерину: гастрит, коліт, гайморит, ентерит і хворі зуби.
Adblock
detector