Дієтолог порадив макарони і картоплю їсти холодними - Новости Ю

Дієтолог порадив макарони і картоплю їсти холодними

17.09.2021   11:20    1432

Охолоджені крохмалисті продукти покращують стан кишкової флори, пояснює дієтолог Антьє Гал (Німеччина).

Макаронні вироби, картопля, а також білий рис часто вважаються продуктами, що сприяють ожирінню. Вони крохмалисті, відрізняються високим вмістом простих вуглеводів і викликають різкий стрибок рівня цукру в крові. Але в інтерв’ю виданню Focus дієтолог Антьє Гал (Німецьке товариство харчування) пояснив, що після охолодження ці продукти стають набагато менш небезпечними в цьому плані.

Это интересно:  Лікарка пояснила, чому не можна зловживати вітамінами і чим це може загрожувати


“Дайте макаронам або картоплі охолонути, перш ніж з’їсти їх. Коли крохмалевмісні продукти стають холодними, їх крохмаль перетворюється і стає стійким і може бути корисним нашому організму”, – констатує експерт.

Зміцнюється кишкова флора. За словами дієтолога, стійкий крохмаль холодних макаронів, картоплі або рису поводиться в організмі аналогічно клітковині. Він потрапляє в товсту кишку неперетравленим, де поступово розщеплюється активними бактеріями. Це зміцнює кишкову флору і позитивно впливає на травлення.

Это интересно:  Фахівці пояснили, чому корисно класти лимон поруч з ліжком

Регулюється рівень цукру в крові. Антьє Гал стверджує, що стійкий крохмаль запобігає надмірному підвищенню рівня цукру в крові. Організм виробляє менше інсуліну і, таким чином, також запобігається тяга до їжі.

Економляться калорії. Після охолодження крохмалисті продукти містять менше калорій, ніж приготовані, підкреслює дієтолог. Таким чином можна з’їсти на 20 відсотків калорій менше.

Это интересно:  Фахівці розповіли, як незначні зміни у харчових звичках продовжують життя

ukrhealth











Adblock
detector