Дієтолог порадила, як збільшити користь гречаної каши - Новости Ю

Дієтолог порадила, як збільшити користь гречаної каши

24.11.2021   09:20    308

Дієтолог Світлана Фус розповіла, які добавки до гречаної каші збільшать її користь здоров’ю.

Перше, чим потрібно доповнювати гречану кашу — білок тваринного походження. Причому це може бути не лише м’ясо, а й яйця, риба, молоко та сир.


«Незважаючи на всі свої переваги, гречана крупа не містить усіх незамінних амінокислот. Та й засвоюються білки рослинні гірші за білки м’яса, риби, птиці, яєць, молочних продуктів. Якщо із рослинної їжі білки засвоюються на 70%, то тварини на 95-96%. Тому гречану кашу корисно доповнювати та збагачувати тваринним білком. Така комбінація виходить повноціннішою за своїм складом», — пояснила дієтолог.


Також, цю крупу корисно комбінувати з різноманітними овочами, що дозволить отримати велику кількість харчових волокон, вітамінів і мінералів. Оптимальними добавками виступають різні види капусти: квашена, морська, броколі.

Крім того, кашу можна використовувати як інгредієнт для салатів. Експерт рекомендує наступні комбінації: помдори, фета та оливки; фрукти (персиків, чорниці, граната), волоські горіхи та рукола. Також кашу можна використовувати, як основу для різотто з грибами або рагу з гарбузом, нутом та куркумою.

zdorovia.com.ua
Adblock
detector