Дієтолог порадила напій для прискорення обміну речовин - Новости Ю

Дієтолог порадила напій для прискорення обміну речовин

17.09.2021   22:00    243

Коли справа стосується здорових напоїв, слід пам’ятати і про ті, які можуть поліпшити метаболізм. Відомо, що хороший обмін речовин призводить до збільшення фізичної енергії, втрати зайвої ваги і поліпшення загального стану здоров’я.


За словами дієтолога Лорен Харріс-Пінкус, напоєм номером один для прискорення метаболізму є зелений чай. Експерт пояснила, що його антиоксиданти допомагають організму спалювати калорії. Багато переваг цього чаю пов’язані з катехінами, при цьому одним з найпотужніших є EGCG або галлат епігаллокатехіну.


Это интересно:  Фахівці виділили три кращих види чаю для ранкового вживання

Згідно зі звітом, опублікованим в The Journal of Research in Medical Sciences, EGCG має здатність посилювати термогенез в організмі і збільшувати окислення жирів.

Крім того, японські вчені довели, що зелений чай знижує артеріальний тиск, рівень холестерину і жирових відкладень. Інше дослідження, проведене китайськими вченими, показало, що споживання всього однієї чашки зеленого чаю в день пов’язане з профілактикою гіпертонії.

Это интересно:  Чим недостатній сон зараз загрожує у майбутньому

Дослідження A Green Tea Extract High in Catechins Reduces Body Fat and Cardiovascular Risks in Humans стверджує, що екстракт зеленого чаю також може допомогти в боротьбі з жировими відкладеннями, особливо в області живота. Вчені припускають зв’язок механізму, за допомогою якого катехіни чаю допомагають боротися із зайвою вагою, зі збільшенням витрати енергії.

ukrhealthAdblock
detector