Дієтолог назвав три альтернативи солодкому - Новости Ю

Дієтолог назвав три альтернативи солодкому

20.09.2021   11:20    204

Багато вживають солодке як перекушування або десерт після основного прийому їжі. Однак велика кількість рафінованих вуглеводів може бути небезпечна для організму. Лікар-дієтолог Михайло Гінзбург розповів, чим можна замінити солодке


Фахівець пояснив, що корисних солодощів не існує, проте є продукти, які вважаються більш безпечними.

Сухофрукти

«Щодо нешкідливими для фігури я б назвав сухофрукти, але за умови, що людина харчується не тільки ними, але і споживає всілякі овочі та фрукти», — сказав Гінзбург. За його словами, при виборі сухофруктів слід віддавати перевагу чорносливу, куразі, сушеним яблукам і грушам.


Это интересно:  Названа корисна каша для серця

Шоколад з цукрозамінників

Гінзбург також розповів, що зараз в магазинах можна придбати хороший шоколад. Головне — вибирати сорти, які замість звичайного цукру містять корисні цукрозамінники.

Пастила

Шоколад можна замінити натуральною пастилою, в складі якої немає цукру або патоки. Однак цей десерт не повинен бути основним продуктом харчування. «Людина, харчуючись тільки пастилою, не приносить користі організму, тому що надлишок навіть корисного цукру не несе нічого хорошого», — уточнив дієтолог.

Він розповів, що подібні замінники солодкого можна вживати в якості перекусу 1-2 рази на день. Також їх можна додавати в невеликій кількості до кожного прийому їжі.

Это интересно:  Схуднення на дефіциті калорій: основні правила

zdorovia.com.uaAdblock
detector