Дієтолог назвав переваги вживання винограду

28.11.2021   22:40    541

Виноград покращує роботу імунної системи, знижує артеріальний тиск і ризик розвитку різних серйозних захворювань. Цей продукт має безліч переваг для здоров’я, тому його слід включити в свій раціон, вважають фахівці.

За словами лікаря-дієтолога Ентоні Дімаріно (Anthony DiMarino), виноград багатий вітамінами, мінералами і антиоксидантами. Про плюси цього продукту для здоров’я він розповів на сайті Клівлендської клініки (Cleveland Clinic).


Допомагає імунній системі

Виноград є відмінним джерелом вітаміну С. тому він може допомогти імунній системі боротися з бактеріальними та вірусними інфекціями.

Запобігає рак

Багатий антиоксидантами виноград допомагає боротися з вільними радикалами-молекулами, які можуть пошкодити клітини і привести до раку, зазначив Дімаріно. Крім того, виноград містить антиоксидант ресвератрол, який зменшує запалення та блокує ріст ракових клітин, повідомляє дослідження, опубліковане в PubMed.

Знижує артеріальний тиск

Виноград також багатий калієм. Цей елемент може допомогти збалансувати кров’яний тиск, додав дієтолог.

Захищає від хвороб серця

Крім того, доведено, що люди, в чиєму раціоні більше калію, ніж натрію, мають менше шансів померти від хвороб серця.

Знижує високий рівень холестерину

У винограді міститься багато клітковини. Це робить його хорошим продуктом для зниження рівня холестерину. Одне з досліджень, де брали участь люди з високим холестерином, показало, що у тих, хто їв три чашки червоного винограду в день протягом восьми тижнів, був нижчий загальний і “поганий” холестерин.

Захищає від діабету

У винограду низький глікемічний індекс, тому він не підвищує рівень цукру в крові. Фактично дослідження показали, що поживні речовини у винограді можуть знизити рівень цукру в крові і підвищити чутливість до інсуліну, розповів Дімаріно.


lhealth.info

Adblock
detector