Дієтолог назвав дешевий продукт, який знижує ризик серцевих захворювань - Новости Ю

Дієтолог назвав дешевий продукт, який знижує ризик серцевих захворювань

03.12.2021   22:00    309

Високий рівень холестерину збільшує ризик серцевих захворювань та інфаркту. Досягти нормальних показників речовини в організмі можна за допомогою ліків, проте насамперед лікарі радять змінити спосіб життя

Дієтолог Роб Хобсон ( Rob Hobson ) розповів про дешевий продукт, який не тільки знижує рівень холестерину в крові, але й має інші корисні властивості. Йдеться про грушу.


Він пояснив, що в груші міститься велика кількість розчинної клітковини, відомої як пектин. «Розчинна клітковина в кишечнику перетворюється на щось подібне до гелеподібної речовини, потім вона зв’язується з холестерином і виводиться з організму», — розповів Хобсон.


Дієтолог зазначив, що вчені провели чимало досліджень пектину, які довели його здатність знижувати рівень холестерину. Лікар додав, що речовина міститься не лише в грушах, а й в інших фруктах, наприклад, у яблуках та цитрусових.

Крім того, груші багаті на антиоксиданти, які допомагають організму боротися з вільними радикалами. Крім цього, фрукт здатний знижувати ризик розвитку серцево-судинних захворювань, про що вчені розповіли у дослідженні, опублікованому в журналі Current Developments in Nutrition.

zdorovia.com.ua

Adblock
detector