Дієтолог назвала родукти, які не можна поєднувати - Новости Ю

Дієтолог назвала родукти, які не можна поєднувати

13.10.2021   08:40    292

Багато хто віддає перевагу стравам на основі смакових уподобань, при цьому про сумісність деяких продуктів практично ніхто не замислюється

Однак навіть звичні поєднання, такі як м’ясо і картопля, можуть привести до порушень в роботі шлунково-кишкового тракту, попередила лікар-дієтолог Олена Соломатіна.«Багато погано переносять м’ясо з картоплею або з макаронами, — розповіла фахівець. — Цьому є обгрунтування «. За словами медика, м’ясо — це продукт, який перетравлюється в шлунку, вимагаючи соляної кислоти. При цьому крохмалистим продуктам в шлунку «робити нічого» — справа в тому, що перетравлювання подібних продуктів відбувається в кишечнику. «Якщо є проблеми в шлунково-кишковому тракті, то навіть пельмені такі люди їсти не можуть», — зазначила Соломатіна.

Это интересно:  Названі найпопулярніші міфи про алергію

Крім того, улюблене багатьма людьми поєднання кави або чаю з молоком, додала лікар, теж здатне завдати шкоди травленню. Це може трапитися, якщо випивати понад однієї чашки. У великих кількостях напої зв’яжуться з білками молока, що утруднить травлення.

zdorovia.com.uaAdblock
detector