Дієтолог назвала ранковий напій, який зменшує ризик інсульту

08.12.2021   21:20    1941

Дієтолог Керрі Ракстон каже, що особливе доповнення дієти суттєво допомагає знизити ризик інсульту.

Лікар-дієтолог доктор Керрі Ракстон виявила, що апельсиновий сік — чудовий вибір, оскільки він може знизити ризик інсульту на 15-20 відсотків. Інгредієнти, що містяться в апельсиновому соці, корисні для серцево-судинної системи.


Лікар Ракстон сказала: «Клінічні дослідження показують, що поліфеноли фруктового соку, такі як гесперидин в апельсиновому або антоціани в ягідних соках, розслаблюють кровоносні судини, пригнічуючи ключові гени, відповідальні за запалення та окисний стрес. Поліфеноли фруктового соку також сприяють розвитку генів та метаболічних шляхів, які розслаблюють кровоносні судини. Дослідження показують, що фруктовий сік забезпечує таку ж користь, як і цілі фрукти, коли йдеться про зниження ризику інсульту».


Коли справа доходить до калію, лікар пояснила, що він має здатність знижувати кров’яний тиск. А високий кров’яний тиск може збільшити ризик інсульту.

Як кровоносні судини пов’язані з інсультом?

Інсульт має дві основні причини, кожна з яких впливає на кровопостачання мозку. Одна з цих причин належить до так званого геморагічного інсульту, коли ослаблена кровоносна судина, що забезпечує ваш мозок, розривається.

Як пояснив лікар, поліфеноли у 100-відсотковому фруктовому соці можуть розслабити ваші кровоносні судини, що також знижує кров’яний тиск та може знизити загальний ризик виникнення невідкладної медичної допомоги. Іншою причиною інсульту є ішемія.

Adblock
detector