Дієтолог назвала продукти, які необхідно вживати хоч раз на тиждень - Новости Ю

Дієтолог назвала продукти, які необхідно вживати хоч раз на тиждень

24.11.2021   19:00    371

Дієтологиня Наталія Лазуренко розповіла про продукти, які необхідно вживати хоча б раз на тиждень. Йдеться про морську і брюссельську капусту, яловичу печінку і насіння льону.

У морській капусті містяться білки і вуглеводи, які легко засвоюються організмом і очищають кишечник. У ній багато йоду, дозування перевищує добову норму. Раз в тиждень рекомендується додавати в раціон харчування сочевицю. У ній є багато клітковини.Сочевиця допомагає всмоктувати продукти в тонкий кишечник, вбираючи шкідливі речовини і допомагаючи позбавлятися від них. Продукт збагачений безліччю вітамінів групи B, корисних для ЦНС. Також в ньому є білок, повідомила Лазуренко.

Брюссельська капуста є найпотужнішим антиоксидантом, джерелом вітамінів групи B і речовин, що захищають репродуктивну систему. Вона підійде як гарнір до білкового продукту, дозволяючи його засвоювати на 100%. Насіння льону містять кальцій. Вони підходять в якості профілактики остеопорозу, зазначила дієтолог.

Продукт допомагає отримати корисні омега – 3 поліненасичені жирні кислоти, які здатні захищати судини, кісткову тканину, кишечник. Експерт рекомендує подрібнювати насіння перед вживанням, так як у них щільна оболонка. Також корисним продуктом є яловича печінка. У ній міститься білок тваринного походження, амінокислоти і багато заліза.

Варто нагадати, нещодавно дієтолог Триста Бест повідомила про корисні властивості вівсянки для людей, які бажають схуднути. Згідно з твердженням лікаря, дана каша здатна не тільки стабілізувати показники цукру в крові, але і на тривалий період людина отримує відчуття ситості.

ukrhealth
Adblock
detector