Дієтолог назвала продукти, які можуть провокувати целюліт - Новости Ю

Дієтолог назвала продукти, які можуть провокувати целюліт

20.09.2021   08:00    442

Кожній жінці потрібно знати, які продукти можуть провокувати целюліт

Основним фактором появи бугристості в жировій тканині виступають кофеїновмісні напої. Загрозу створує і какао, і міцний чай, і звичайно ж, кава. Крім того, в цей список можуть потрапити і деякі газовані напої. Справа в тому, що кофеїн стає причиною змін в кровообігу.

Это интересно:  Фахівець розповів, в яких випадках буряк може завдати шкоди організму

«Надлишок кофеїну порушує кровопостачання. В результаті підшкірна клітковина, і так страждає від порушення мікроциркуляції при прийомі кави, буде посилювати утворення целюліту», — пояснила Кален.


Так само в боротьбі за рівні шкірні покриви представницям прекрасної статі слід відмовитися від цукру і солі і, відповідно, їжі, в якій вони міститься. Солодкі продукти, провокують прискорення синтезу інсуліну, що призводить до утворення жиру, а також стають причиною пошкодження кровоносних судин, збільшуючи набряклість. У свою чергу сіль, також провокує затримку рідини в організмі. Очевидно, що ніякої користі для фігури не принесе фастфуд, в якому цукор і сіль відіграють домінуючу роль.

Это интересно:  Симптоми в ногах можуть вказувати на високий холестерин

Крім того, дієтолог рекомендує відмовитися від вживання алкоголю. Крім загального згубного впливу на здоров’я людини, він стимулює вироблення естрогену, який, в свою чергу, сприяє накопиченню жирових відкладень.

zdorovia.com.uaAdblock
detector