Дієтолог назвала продукти, що заважають схуднути - Новости Ю

Дієтолог назвала продукти, що заважають схуднути

28.10.2021   22:00    959

Дієтолог назвала продукти, що викликають здуття і заважають схуднути

Марні сподівання

Абсолютна більшість жителів планети переконані, що овочеві і фруктові дієти — кращий і найшвидший спосіб позбутися від зайвих кілограмів. Мовляв, немає ніяких канцерогенів, цукру, жирів і хімічних добавок. І чим більше з’їси рослинної їжі, тим швидше талія зменшиться до бажаних розмірів.Поспішаємо засмутити: це зовсім не так.

Ні, звичайно, користі від овочів і фруктів набагато більше, ніж від смаженого м’яса або майонезних салатів. Але, як стверджує дієтолог Олена Кален, далеко не всі дари природи можна назвати вірними помічниками в боротьбі за струнке і здорове тіло.

Їжа, від якої не схуднеш

На думку фахівця, існує чимало овочів і фруктів, які заважають зниженню ваги. Більш того, до вже наявних проблем зі здоров’ям, вони можуть додати і нові — не зовсім приємні. Наприклад, метеоризм (здуття живота).

Людям, які хочуть мати ідеальну фігуру, Олена Кален радить з обережністю їсти ряд продуктів.

Бобові і сочевицю. У них багато олігосахаридів, що провокують підвищене газоутворення. У підсумку замість стрункої фігури, ви ризикуєте побачити роздутий живіт.

Капусту (білокачанну, брюсельську, цвітну). У цих овочах також багато речовин, що провокують метеоризм.

Морква. У ній міститься багато природного цукру, який при рясному споживанні здатний викликати здуття живота.

Солодкі фрукти — абрикоси, чорнослив. Вони надзвичайно багаті не тільки антиоксидантами і вітамінами, а й, на жаль, крохмалем і цукром, через які в кишечнику накопичуються гази.

— Замість багатих фруктозою фруктів (наприклад, дині) їжте ківі. У ньому багато актінідіну — природнього ензиму, який допомагає розщеплювати білки і запобігати здуття, — рекомендує дієтолог.

Правильна заміна улюбленим фруктам

Якщо ви не хочете відмовлятися від рослинної дієти, але і не горите бажанням носити об’ємний одяг, щоб маскувати збільшені час від часу форми, шукайте правильну заміну улюбленим фруктам. Наприклад, замість солодкої і соковитої дині, спробуйте їсти яблука і груші, а капусту замініть огірками, в яких практично немає калорій.
Adblock
detector