Дієтолог назвала напої, які посилюють запалення в організмі - Новости Ю

Дієтолог назвала напої, які посилюють запалення в організмі

16.09.2021   13:00    880

Серед усього розмаїття продуктів, в особливу групу входять страви і напої, які, хоча і мають відмінний смак і приємний аромат, але абсолютно не корисні для здоров’я. В першу чергу це фастфуд, сильно солодкий чай і солодка газована вода.


Виявляється, крім ожиріння і проблем з серцем, ці «смакоти» здатні принести і ще більш серйозні проблеми зі здоров’ям.


Як запевняє дієтолог Емі Гудсон, тривале вживання деяких напоїв може призвести до хронічного запалення.

Это интересно:  Для людей з якими хворобами грип може бути смертельним

Чим солодше, тим гірше

— Регулярне споживання у великій кількості газованої води, солодкого чаю або інших напоїв з високим вмістом цукру значно підвищує ризик хронічних запалень, а також інших проблем зі здоров’ям, — зазначила медик.

Ці слова підтверджують і результати досліджень, проведених нещодавно американським товариством нефрологів. Згідно з висновками експертів, щоденне вживання хоча б однієї банки газованої води здатне привести до підвищення рівня інсуліну і холестерину в крові. А фруктоза «створює» сприятливі умови для розвитку запальних процесів в організмі.

— Вживання великої кількості напоїв призводить до набору ваги, що в свою чергу підвищує ризик діабету другого типу, захворювань серцево-судинної системи і порушень метаболізму, супроводжуваних хронічним запаленням, — підкреслила лікар.

Это интересно:  Експерти порадили простий напій, який позбавить від зайвого жиру

Для вгамування спраги краще пити звичайну воду або несолодкі напої.

Знижуйте градуси!

Небезпечне для здоров’я і захоплення алкоголем. Американська кардіологічна асоціація рекомендує відмовитися від міцних напоїв на користь вина або пива. Але і тут слід знати міру: чоловіки можуть вживати не більше двох келихів, а жінки — одного. Перевищення цієї дози загрожує розвитком запалення внутрішніх органів. І в першу чергу шлунково-кишкового тракту.

Это интересно:  Дієтолог назвала заміну шкідливому цукру

Зокрема, алкоголь може зруйнувати частину слизової оболонки кишечника і тим самим викликати важкі захворювання.

zdorovia.com.uaAdblock
detector